Вінницька міська лікарня швидкої медичної допомоги  скоро відкриє новий корпус

На фінішній прямій реалізація масштабного проєкту в медицині за останні роки – добудова головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги на вул. Київській.

 Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Роботи  розпочались після всіх тендерних процедур ще у 2017 році при Уряді Володимира Гройсмана.

“Коли наша лікарня ШМД стала лікарнею Вінницького госпітального округу, міський голова Сергій Моргунов дав доручення у рамках реалізації Стратегії розвитку міста добудувати ще площі, адже потреба у цьому була дуже великою. Проектно-кошторисна вартість цього проєкту склала 270 мільйонів гривень. У 2017 році відбулись всі тендерні процедури і ми розпочали будівництво. Площа нового корпусу складає 3,5 тисячі квадратних метрів”

– розповіла заступниця міського голови Галина Якубович.

Загальна кошторисна вартість об’єкту – 270,3 млн грн. Це і будівельні роботи, і придбання обладнання. Станом на перше листопада виконання по об’єкту в частині будівництва складає 121,3 млн грн, з них – 70% – гроші  бюджету Вінницької міської територіальної громади (84 млн грн) і 30% – субвенція з державного бюджету (12 млн грн) та кошти державного фонду регіонального розвитку (25,6 млн).

Вже закуплені апарати ШВЛ, монітори пацієнта, рентгенографічна цифрова пересувна система, комплект обладнання для центрального стерилізаційного відділення та ультразвукові діагностичні системи. Також придбані відеоколоноскопічна система, бронхоскоп, фіброгастроскоп, лапароскопічні стійки, комплект наркозно-дихальних апаратів, операційні столи та інше необхідне устаткування. 

“Нова лікарня стане опорною для Вінницького регіону. Мобілізувавши зусилля нашої громади і держави, ми створюємо сучасні умови для пацієнтів та медиків. Найважливіше, що це все – заради порятунку життів людей”

– розповів Сергій Моргунов у фейсбук.


Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook