Вінничанки  з танцювальної студії «Шахіна» вибороли Кубок України!

Вінничанки з танцювальної студії «Шахіна» ( керівник- Вікторія Подолянчук) виграли «Кубок України». Вони змагались з найсильнішими учасницями зі всієї України та вибороли головний кубок змагань і 53 призових місця. До нагород входять кубки, медалі та корони змагань, Змагання проходили в м. Хмельницький .

«Серед виступів були номери як зі східної, так і сучасної хореографії. Студія працює понад 12 років і за цей час стала триразовими чемпіонами Кубку Європи зі східніх танців, переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань, учасникам телевізійних шоу («Танцюють всі», «Україна має талант», «Сніданок з 1+1»,)


Головне наше завдання – це відкриття здібностей кожного танцівника через мистецтво танцю. Хтось віднайде себе у східних танцях, хіп-хопі чи контемпорарі, хтось відчує спокій в гавайських танцях, енергію індійських чи драйв через Черлідинг.
Відчуй цей світ та зроби його краще через мистецтво танцю»

Також ми здійснюємо активну благодійну та волонтерську діяльність

З 24 лютого 2022 року на базі школи танцю утворився Волонтерський центр «Шахіна», який працює і донині. Основні напрямки роботи – допомога Силам Оборони України, сімʼям військовослужбовців, внутрішньо переміщеним особам, малозабезпеченим родинам та людям з інвалідністю.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook