Відділ молодіжної політики організував відпочинок на ковзанці для активної молоді та юних волонтерів

Вчора, 7 лютого, близько сорока юних вінничан мали можливість активно провести час та вперше спробувати ковзання. Похід на ковзанку до “Льодової арени” був організований відділом молодіжної політики Вінницької міської ради для молоді, волонтерів, а також хлопців і дівчат з числа внутрішньо переміщених осіб.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Учасники події мали можливість продемонструвати свої вміння на катку, взяти участь у змаганнях на швидкість, виконувати складні трюки та насолоджуватись моментами спілкування з друзями. При цьому, усі бажаючі отримували майстеркласи від досвідчених тренерів, які допомагали покращити навички катання на ковзанах.

«Ми неймовірно вдячні за запрошення. Це те що треба, адже тут весело, спортивно та круто, – каже тринадцятирічний Дмитро.– Цього разу я вдруге став на ковзани, але зміг втримати баланс і поїхати впевнено та швидко».

А начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак зазначила, що подібні заходи організовують не вперше і щоразу відчувають величезну енергію та ентузіазм, з якою юні вінничани сприймають кожну таку акцію.

«Ми вкотре переконалися, наскільки важливо проводити такі ініціативи для нашої молоді. Похід на каток допомагає їм не лише розважитися, а й підтримати здоровий спосіб життя», – підсумувала вона.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook