Від початку повномасштабного вторгнення 349 підприємств переїхало у Вінниці

Станом на сьогодні, до Вінниці релокувалися 349  суб’єктів господарювання.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як розповідає заступник міського голови Андрій Очеретний, один з ключових пріоритетів Вінницької міської ради – це стійкість економіки. Тому муніципалітет продовжує створювати умови для успішної роботи бізнесу. Нині ситуація з релокацією стабілізувалася і щомісяця до Вінниці приєднується в межах десяти нових суб’єктів . Так, протягом листопада свої виробничі потужності в наше місто перевезли 4 суб’єкти господарювання.

“Важливо, що 80% релокованого бізнесу вже працюють, наповнюють бюджет та створюють робочі місця. З початку повномасштабного вторгнення таких вже 1719.Дуже важливо розвивати економіку, тому муніципалітет створює умови для роботи. Те, що бізнес з інших регіонів бачить своє майбутнє в нашій громаді — це чергове підтвердження нашої інвестиційної привабливості”, – зазначив Андрій Очеретний.

Релоковані підприємства спеціалізуються переважно на таких видах економічної діяльності, як оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, переробна, легка та машинобудівна промисловість, логістика, комп’ютерне програмування тощо, повідомляють у департаменті економіки і інвестицій Вінницької міської ради.

“Переважна більшість релокованих підприємств з Київщини, Донеччини, Харківщини, а також із Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської, Луганської областей”, – додав директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook