Управління поліції охорони п’ятий рік поспіль отримує перемогу в конкурсі «Імена, яким довіряють»

20 жовтня у Вінниці відбувся конкурс «Імена, яким довіряють 2020» . Лауреатом і переможцем у номінації «Охоронне підприємство» в титулі «Тільки перші» стало Управління поліції охорони у Вінницькій області.

Про це повідомляється на сторінці відомства у мережі Фейсбук.

Вже п’ять років поспіль Управління поліції охорони у Вінницькій області виборює перемогу, надаючи якісні охоронні послуги. Об’єктивні та неупереджені оцінки громадян, установ і підприємств вплинули на результати конкурсу і привели Управління поліції охорони Вінниччини до перемоги.

Управління поліції охорони п’ятий рік поспіль отримує перемогу в конкурсі «Імена, яким довіряють»

-Сучасні умови життя змушують частіше замислюватися про безпеку майна та персоналу. І саме наш лауреат пропонує найкращі пропозиції з охорони вашого майна. Поліція охорони у Вінницькій області пропонує постійний нагляд на основі сучасних приладів охоронних систем. Групи реагування знаходяться на цілодобовій варті і охороні вашого майна та готові прибути на місце події за лічені хвилини. Вони постійно ведуть нагляд за охороною громадського порядку та миттю реагують на тривожні повідомлення, – зазначив ведучий конкурсу Володимир Андрієвський.

Захист об’єктів від нападу і протиправного проникнення, попередження пожеж і потенційних виробничих аварій, підтримання громадського порядку на підприємствах, установах і організаціях – перелік функцій, які виконує поліція охорони.

Під пильним наглядом Управління поліції охорони Вінницької області знаходиться близько 16 тисяч об’єктів, 8 тисяч помешкань громадян. 2462 кнопки безпеки знаходяться у громадських місцях.

Управління поліції охорони п’ятий рік поспіль отримує перемогу в конкурсі «Імена, яким довіряють»

Начальник Управління поліції охорони у Вінницькій області полковник поліції Олександр Бабишин висловив свою вдячність організаторам конкурсу і замовникам охоронних послуг

– Дякую організаторам конкурсу, адже можемо побачити, що рівень довіри населення до поліції охорони зростає. Отримання нагороди п’ять років поспіль свідчить про те, що ми на правильному шляху, – сказав Олександр Бабишин.

Нагадаємо, У вінницькій поліції запрацював сучасний ситуаційний центр

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1910 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.