Українські та американські спецпризначенці готуються до спільних навчань у Вінниці

У Вінниці – вперше на території України – відбудуться двосторонні навчання повітряно-тактичної групи Сил спеціальних операцій Збройних Сил США в Європі з відпрацювання спільних завдань з підрозділами Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

“Військовослужбовці обох країн десантуватимуться з літаків США із з використанням парашутних систем різного типу, виконуючи операції в рамках українсько-американського навчання “Rapid Trident”, – інформує командування Повітряних Сил ЗСУ.

https://www.facebook.com/kpszsu/posts/2876387035972691

Передбачається синхронізація дій підрозділів спеціального призначення з використанням повітряного та наземного компоненту, американських літаків Lockheed МС130  а також конвертипланів Bell V-22 Osprey.

“Проведення двостороннього навчання в рамках стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля – 2020” дозволить продемонструвати готовність України дати відсіч збройній агресії самостійно та з використанням механізмів міжнародної підтримки, також – підвищити взаємосумісність з силами і засобами НАТО”, – додають у командуванні Повітряних Сил ЗСУ.

Нагадаємо, до Вінниці вперше прибула військова техніка НАТО.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1410 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.