У Вінницькому ліцеї №15 школярам розповіли про важливість дотримання правил дорожнього руху

17 листопада, фахівці департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради спільно з представниками патрульної поліції розповіли школярам другого класу про важливість дотримання правил дорожнього руху в осінньо-зимовий період. Зокрема, малечі подарували світловідбиваючі стрічки та ліхтарики й розповіли куди краще їх вішати, аби бути максимально помітним для водія в темну пору доби. Це повністю відповідає пріоритетам та принципам Вінницької міської ради, а саме безпеці та турботі. Оскільки питання безпеки громадян на дорозі, особливо дітей, є вкрай важливим.

Інспектор відділу зв’язків з громадськістю Патрульної поліції Вінницької області Володимир Герасимчук зазначає, що такі заходи у закладах освіти Вінниці проводяться на регулярній основі.

«Ми розповіли про дотримання правил дорожнього руху в осінньо-зимовий період та обов’язковість використання світловідбиваючих елементів в темну пору доби та умовах недостатньої видимості, щоб учні навчального закладу були більш обізнані. Такі заходи проводять два рази на тиждень у ліцеях і намагаємось кожен день виїжджати у вищі навчальні заклади та технікуми», – зазначає Володимир Герасимчук.

Фахівці департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради зазначають, що вони й надалі братимуть участь у таких заходах, оскільки безпека дітей на дорогах є вкрай важливою.

«Фахівці нашого департаменту й надалі будуть доєднуватись до організації та проведення таких заходів. Адже важливо розповідати дітям про те, як безпечно поводити себе на дорозі та навіщо потрібно використовувати світловідбивні елементи на одязі. Оскільки це питання їхньої безпеки, а в деяких випадках навіть життя», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook