У вінницькій поліції запрацював сучасний ситуаційний центр

23 жовтня в Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області ситуаційний центр оновили сучасною системою відеоспостереження, геолокації, пошуковою системою транспортних засобів у системі онлайн та іншими технічними можливостями задля підвищення безпеки в області. Працівники центру в режимі онлайн отримують та аналізують всю інформацію про криміногенну обстановку в регіоні та порушення під час виборчого процесу.

Про це інформують у відділі комунікації поліції Вінницької області.

У вінницькій поліції запрацював сучасний ситуаційний центр

«Оновлений сучасний ситуаційний центр дасть можливість працівникам поліції ефективніше реагувати та впливати на зміни оперативної обстановки, резонансні, надзвичайні події тощо», – повідомив начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко. Він наголосив, що наразі основна увага роботи ситуаційного центру зосереджена на моніторингу, фіксації та організації реагування на повідомлення, пов’язані з виборчим процесом.

У вінницькій поліції запрацював сучасний ситуаційний центр

На базі центру з 5 вересня працює робоча група з представників підрозділів системи МВС для узгодження дій усіх силових підрозділів під час зміни оперативної обстановки.

У вінницькій поліції запрацював сучасний ситуаційний центр

Будь-яку інформацію щодо всіх виборчих дільниць, їх місцерозташування вигляду зовні та зсередини, а також дані про голів, членів комісій, секретарів, тощо працівники центру можуть отримати на інтерактивній дошці. Крім цього, на інтерактивний засіб встановлені мобільні додатки та месенджери, за допомогою яких здійснюється миттєвий обмін інформацією між працівниками поліції та представниками ситуаційного центру.

У вінницькій поліції запрацював сучасний ситуаційний центр

На відеостіну виведена інформація з 500 камер відеонагляду, завдяки чому працівники ситуаційного центру мають змогу в режимі реального часу моніторити стан оперативної обстановки, встановлювати номерні знаки транспортних засобів та шлях їх пересування. Це дає змогу ефективно та швидко опрацьовувати виклики громадян та організовувати реагування на них.

Нагадаємо, У Тростянецькій селищній ОТГ відкрили ситуаційний центр

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2810 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.