У Вінниці стартував черговий етап розмовного курсу “Вільна українська”

Днями у Вінниці стартували розмовні курси першого навчального потоку у цьому році. Цього разу 90 відвідувачів записались на заняття. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

“Половина з учасників – внутрішньо переміщені особи з інших областей України. Курси діють на базі бібліотек у різних частинах міста”, – зазначив міський голова.

Загалом під час курсу слухачі вивчають тонкощі української мови в межах п’яти груп. Заняття проводять 10 вчителів-філологів загальноосвітніх шкіл. Курс одного навчального потоку розрахований на 12 занять та триватиме протягом трьох тижнів.

Як зауважили у департаменті освіти Вінницької міської ради, в учасників різні запити, але після курсу вони планують: “позбутися русизмів”, “перейти на українську в повсякденному спілкуванні”, “навчитися спілкуватися вільно” та “говорити більш упевнено”. Так учасники зазначали в своїх анкетах.

“Мова має значення і вивчати її – ніколи не пізно. Бажаю успіхів цьогорічним учасникам курсів”, – підсумував у своєму телеграм-каналі Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook