У Вінниці провели турнір з баскетболу 3х3 до Дня Конституції України

У Вінниці відбувся міський турнір з баскетболу 3х3, присвячений Дню Конституції України. Організаторами заходу виступили комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради, департамент освіти ВМР та МСДЮСШОР з баскетболу.

Про це інформує Містопосилаючись на  Вінницьку міську раду.

На початку турніру до вітального слова запросили голову комітету по фізичній культурі і спорту Сергія Краєвського, який привітав учасників турніру та наголосив на важливості підтримки фізичної культури та спорту навіть у складні часи. Він висловив подяку спортсменам за їхню відданість та прагнення до перемоги.

У турнірі змагались 18 команд, які пліч-о-пліч змагалися за першість.

Всі ігри судили судді МСДЮСШОР з баскетболу, а головним суддею змагань виступив Микола Здирка.

Загалом турнір проводили згідно з правилами ФІБА 3X3. Система розіграшу здійснювалась за коловою системою у групах, а фінальна частина змагань проходила за системою плейоф.

Отож, за результатами турніру перемогу здобули:

  • 1 місце – команда «Тайлер Дерден» (Антон Пилявець, Артем Черната, Даніїл Фідря, Віталій Китайчук);
  • 2 місце – «Нестримна розмазня» (Богдан Буртовий, Владислав Мусієнко, Тімур Когут, Максим Шуба);
  • 3 місце – «Бравлери» (Лука Кузнецов, Максим Снєжко, Ілля Мархоцький, Єгор Польский.

«Турнір з баскетболу 3х3 став не лише спортивним заходом, але й нагодою для громадян об’єднатися, відчути дух єдності та підтримки. Учасники продемонстрували високий рівень майстерності, командної гри та спортивної етики. Переможці турніру отримали заслужені нагороди, а всі учасники – велику дозу позитивних емоцій та натхнення», – зауважив Сергій Краєвський.

Учасник турніру Ярослав Хаіров каже, що дізнався про подію від друга й одразу вирішив взяти участь. Переконує, не пожалкував. «Мені дуже сподобалась така гарна ідея, оскільки, це крута можливість зустрітися з друзями та зіграти в улюблений вид спорту», – каже юнак.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook