У Вінниці провели акцію “Підтримай Подільський зоопарк», під час якої збирали овочі та фрукти

17 травня, до Подільського зоопарку з зібраними пакунками в гості до тварин завітали представники Центру підліткових клубів, відділу молодіжної політики та активна молодь, яка доєдналась до акції.

Ведмедики, кролики, баранчики, вівці, верблюди, антилопи, олені, альпаки, кози, вівці та барани тощо, — радісно зустрічали гостей, які прийшли до них з подаруночками.

Яблука, капусту, моркву, горішки, хліб у чималій кількості привезли звірам, адже у зв’язку з повномасштабним вторгненням, у Подільський зоопарк переселили певну кількість тварин з тих регіонів, де велися активні бойові дії.

Як розповів директор VinSmart Центру Дмитро Мира, то разом з колегами ми вирішили створити таку акцію і зробити добру справу.

“Зараз почався активний період відвідування зоопарку, тому своїм прикладом хочемо показати, щоб відвідувачі за нагоди брали з собою ласощі для тваринок, адже це викликає і приємні емоції й одночасно радує звірів”, – каже Дмитро.

Також начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак додала, що ми дуже вдячні небайдужій молоді, яка доєдналась до акції, яка тривала у Вінниці з 8 по 14 травня, тому після збору продуктів для тваринок, вирішили зробити спільний похід та власноруч їх погодувати. «Сьогодні важливо допомагати звірам, які також зазнали російської війни. В планах через певний період повторити дану акцію та залучити ще більше охочих», — сказала вона.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook