У Вінниці проведуть бліц-конкурс на кращу ескіз-ідею об’єкту вшанування на пам’яті полеглих воїнів для встановлення на територіях шкіл

Відповідне рішення ухвалили 4 травня, на засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради. Основна мета Всеукраїнського бліц-конкурсу – отримати кращу ескіз-ідею об’єкту малої пластики, що дасть можливість розміщувати інформацію про військових, які полягли у російсько-українській війні, для встановлення на територіях освітніх закладів, де вони навчалися.

Гідне вшанування Героїв та Героїнь, які віддали найцінніше – свої життя за нашу Свободу, – надважлива місія цього конкурсу. Його проведення ініціював департамент освіти, а проводить департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Як повідомив головний архітектор міста Євген Совінський, свої сили у творчому змаганні можуть спробувати всі охочі. (Реєстрація для відбору до участі в конкурсі відбувається за посиланням)

«Очікуємо на участь у конкурсі як команди архітекторів, так і окремих митців та мисткинь. Головне – бажання. А також сучасне бачення, вітається й використання кращих світових практик встановлення таких пам’ятних знаків», – додав він.

Найкращу проєктну пропозицію визначатиме конкурсне журі. Переможець отримає винагороду в сумі 20 тис. грн. А володарі другої та третьої премій – відповідно по 15 тис. грн.

Головні терміни конкурсу:

1-19 травня 2023 р. – отримання заявок на участь від команд;

26 травня 2023 р. до 12:00 – кінцевий термін подачі конкурсних проєктів;

30 травня 2023 р. – засідання журі для визначення результатів конкурсу;

31 травня 2023 р. –оголошено результати засідання журі;

5-16 червня 2023р. – виставка проєктів.

Ознайомитися з програмою та умовами бліц-конкурсу можна тут:

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook