У Вінниці просять зробити зупинку трамваїв біля фонтану Roshen

В Єдиній системі місцевих петицій 24 лютого зареєстроване нове звернення. Вінничанин Роман Куземський просить підтримати його петицію щодо створення нової трамвайної зупинки у Вінниці – біля центрального мосту на перехресті фонтан Roshen та Центрального автовокзалу.

“Людям дуже незручно добиратися в ці місця – тим, хто їде від Західного автовокзалу до Центрального, крім маршрутки №17а, немає близького сполучення. Якщо їхати трамваєм №4 до музею Коцюбинського, то доводиться чи пересаджуватися на тролейбус №6, чи йти далеченько назад пішки. Добре, якщо здорова, крепка людина, а наприклад стара бабуся з паличкою, якій треба переїхати з Західного на Центральний автовокзал”, – пише вінничанин.

На його думку, трамвайна зупинка 1, 4, 6 трамваїв була б там гарним варіантом.

“Тим паче, що відстань від музею Коцюбинського до вул.Соборної є занадто великою, крім того це не просто так зупинка, а поблизу фонтан Roshen та Центральний автовокзал, які мають велику ропулярність у городян та гостей міста”, – додає автор петиції.

Втім, він розуміє, що його ідея має й недоліки.

“Зараз почнуть говорити, що заважає дорога, але це не причина. Крім того такі самі трамвайні зупинки – площа Перемоги в сторону міста та педуніверситет ім.Коцюбинського – також дорога, але зупинки існують. То чому би не зробити так за центральним мостом біля фонтану та автовокзалу”, – заздалегідаь наводить він власні контраргументи.

Нагадаємо, у Вінниці збирають підписи за облаштування тротуарів від педучилища до лікарні №3.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1980 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.