Акція “Спецсигнал” у Вінниці: “швидка” і патрульні перевіряли водіїв на добросовісність

Сьогодні, 13 лютого, вінницькі патрульні разом з каретою “швидкої” перевіряли, чи пропускають водії медиків на дорогах. Три екіпажі патрульної поліції і одна карета “швидкої” їхали по місту з увімкненими проблисковими маячками і звуковим сигналом.

За годину експерименту виявили одне порушення – водій “Volkswagen” не поступився місцем на дорозі “швидкій”, яка, можливо, рятувала чиєсь життя. Але найбільшу перешкоду за словами поліцейських, створювали пішоходи.

—  Проїхали центральними вулицями, які мають найбільше навантаження у годину пік. За час перевірки виявили, що водії у Вінниці дотримуються правил дорожнього руху, поважають “швидку”, працівників поліції й інші автомобілі зі спецсигналами та маяками. Як ми побачили, водії давали можливість вільного проїзду, але не завжди реагували пішоходи. Люди намагалися встигнути перебігти дорогу перед “швидкою”. Це ускладнює проїзд і часто призводить до аварійних ситуацій. В першу чергу пішоходи наражають себе на небезпеку, – зауважив старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління Патрульної поліції Вінницької області капітан Олександр Стесюк.

Він підкреслив, що покарання за порушення правил дорожнього руху передбачає штраф 510 грн за ст.122 ч.3 Кодексу України про адміністативні правопорушення.

—  У водія “Volkswagen” була можливість дати перевагу – або прийняти праворуч, або лівроруч. Але він не відреагував і продовжив їхати, тим самим ускладнив рух “швидкій”. Чоловіку винесли адміністративну постанову, сума штрафу передбачає 510 грн, – прокоментував Олександр Стесюк.

Водій-механік “швидкої” Андрій Бабяка їхав по місту зі швидкістю 55-60 км/год. Чоловік має сподівання, що водії будуть завжди з повагою ставитися до медиків і пропускати лікарів на виклик.

—  Різне буває. Пішоходи більше порушують за водіїв, думають, що їх це не стосується. Але ми повині передбачити, що пішохід може не помітити автомобіль, – сказав Андрій Бабяка.

Нагадаємо, на центральному мосту Вінниці рух паралізувала ДТП

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.