У Вінниці пояснили, чому знесли паркан на розі Тетральної та Соборної

Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час брифінгу 19 березня розповів, чому довелося профінансувати демонтаж паркану на розі вулиць Театральної та Соборної. За його словами, паркан створював небезпеку для пішоходів та автомобілістів. Він також додав, що раніше цей паркан орендарі встановлювали без відповідних договорів і дозволів.

-Зауважу, що будівля є власністю обласної ради. У 2001 році її передали в довгострокову оренду комерційному підприємству. Про подальші плани на цей проєкт потрібно дізнаватися у них. Цей паркан ускладнив прохід пішоходів по тротуару, адже його більша частина була за парканом. Всі ці риштування створювали певну небезпеку для пішоходів та автомобілістів. Тому ми вирішили знести цей паркан і все, що за ним знаходилося, – сказав міський голова.

За його словами, проводити демонтажні роботи за рахунок міського бюджету довелося, бо працівники комунального підприємства відмовлялися від цього.  Сергій Моргунов додав, що в тому місці згодом будуть проводити кабельні лінії для облаштування сучасного освітлення по вулиці Соборній.

Нагадаємо, у центрі Вінниці демонтують паркан і риштування.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3360 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.