Калинівський школяр ймовірно помер від вірусного енцефаліту

У Вінниці 17 жовтня пішов з життя завідувач відділення гінекології з малоінвазивними операціями комунального некомерційного підприємства «Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини» Анатолій Ганькевич.

“Народився 15 лютого 1953 року в селі Вітрівка Ямпільського району Вінницької області. З 01.09.1974 р. по 30.06.1980 р. навчався у Вінницькому медичному інституті ім.Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа». З 01.08.1980 р. по 29.07.1981 р. проходив інтернатуру по акушерству та гінекології на базі Центральної міської лікарні №3 Староміського району Вінниці. З того часу Анатолій Федорович не зраджував Старому місту. Працював 14 років в МКЛ №3 на посаді лікаря акушер-гінеколога. З липня 1996 року обіймав посаду завідуючого гінекологічним відділенням спочатку МКЛ №3, а з 1 серпня 1998 року – міської лікарні «Центр матері та дитини». Загалом лікарський стаж складає 40 років, з них – 24 роки на посаді завідуючого відділенням гінекології”, – читаємо у некролозі.

В далекому 1990 році Анатолій Федорович був відряджений до Анголи, де очолював протягом трьох років медичну місію Радянського Союзу. Досконало вивчив португальську мову, надаючи медичну допомогу, в тому числі і під час бойових дій, за що отримав статус учасника бойових дій.

В 1996 році уже представляючи Україну, Анатолій Федорович працював за контрактом в Лівії, де освоїв арабську мову.

“Для закладу це значна втрата висококваліфікованого, досвідченого спеціаліста та колеги”, – інформує Вінницька міська клінічна лікарня “Центр матері та дитини”.

У соціальних мережах вінничани висловлють жаль із приводу цієї втрати та співчувають рідним і близьким покійного.

“Чудовий лікар. Він допоміг з’явитися на світ моєму синочку. Не віриться, що вже немає … земля пухом”, – пише Тетяна Косенко.

“Щирі співчуття рідним,друзям та колегам.З життя ідуть професіонали,майстри своєї справи.З кожним днем стає страшніше жити”, – додає Зоя Швець.

“Він був чудовим спеціалістом своєї справи і гарною людиною! Допоміг з’явитися на світ нашій донечці. Співчуття рідним”, – пише Тетяна Патляк.

“Вічна пам’ять… Мій Вчитель! Спочивайте з Богом!”, – сумує Жанна Ястремська.

Нагадаємо, у Вінниці помер колишній гендиректор Національного музею-садиби Пирогова – Петро Гунько.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook