У Вінниці перша група дітей полеглих Захисників і Захисниць завітали до Клубу віртуальної реальності

Вчора, 7 вересня, перші дві групи дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць мали змогу цікаво і пізнавально провести час у клубі віртуальної реальності «CUBE». Сім дітей взяли участь в інтерактивах розважального закладу. Протягом гри діти захищали свою фортецю, борючись з ворогами у віртуальній реальності.

На обліку департаменту соціальної політики ВМР знаходяться понад 70 дітей віком від 12 до 17 років, батько або мати яких загинули під час російсько-української війни. Департамент соціальної політики за підтримки Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу для цих підлітків організували дозвілля у клубі віртуальної реальності «CUBE».

«Цей захід направлений на те, аби діти загиблих (померлих) Захисників і Захисниць змогли відволіктись від непростих реалій сьогодення. Такі ігри спрямовані також на те, щоб дітки змогли проявити свої командні та лідерські якості. Сподіваюсь, інтерактиви змогли додати радості в їхні життя», – розповіла перша заступниця директора департаменту соціальної політики Наталія Паламарчук.

13-річний Вадим прийшов до клубу віртуальної реальності вперше. Проте від заходу очікує лише найкращих емоцій. А 12-річна Аня, яка вже закінчила гру, в захваті від розваг у клубі віртуальної реальності. Каже, що неодмінно прийде сюди ще раз.

Микита, якому 12 років, розповів, в які ігри вони сьогодні грали. Перший інтерактив – це командна гра. Усі разом діти боронили середньовічну фортецю від фентезійних ворогів. Також мали змогу покататися на лижах у віртуальному світі. Задля безпеки з дітьми поруч знаходився адміністратор, який і контролював хід гри.

«Звісно, хочеться організувати для дітей щось цікаве, незабутнє. Щоб з періоду їхнього дитинства, підліткового віку залишились не тільки емоції болю і страху, але й позитив. Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб разом з департаментом соціальної політики міської ради протягом літа організовували різні акції для дітей: катання на атракціонах, на катамаранах, відвідування кінотеатру тощо. А сьогодні вирішили долучитися до такої сучасної, модної розваги, як віртуальна реальність», – зазначила депутатка Вінницької міської ради та координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світлана Куца.

Візити до клубу віртуальної реальності «CUBE» відбуватимуться протягом вересня. На них ще можна зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/9wkkbpOB.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook