У Вінниці для дітей-переселенців проведуть майстер-класи зі створення ляльок і театру анімації

Цими вихідними, 17 та 18 вересня, у Вінниці для дітей-переселенців влаштують цікаві майстер-класи. Діти, віком від 5 до 15 років, вчитимуться створювати ляльки і театр анімації.

Про це повідомляють організатори «Торба ляльок».

Де: арт-простір ПІЧ, вул. Пушкіна, 25 (в майбутньому вулиця Григорія Сковороди).

Коли:

17 вересня о 10:30 для дітей 5-9 років. Реєстрація ТУТ.

17 вересня о 16:30 для дітей 10-15 років. Реєстрація ТУТ.

«Лялька-оберіг з паперу»: під час цього майстер-класу учасники познайомляться з українською традиційною технікою вириванка, дізнаються що таке оберіг і які вони бувають, створять свою ляльку-янгола з паперу, розфарбують її і навчаться оживлювати персонажа та розказувати його історію.

18 вересня о 16:00 для дітей 5-15 років. Реєстрація ТУТ.

«Лялька-герой з паперу»: під час цього майстер-класу учасники дізнаються як за допомогою паперу, ножиць та фломастерів можна перетворити свою руку на персонажа, хто такий герой і чому кожен може ним бути, вигадати його історію і оживити її.

Події є безкоштовними за умовами попередньої реєстрації.

«Проект відбувається в межах реалізації проекту #ZMINA_2_0 «Субгранти для культурних проектів» фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є виключною відповідальністю мистецько-соціальної ініціативи «Торба ляльок» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу», – повідомляють організатори.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook