Тренінг протидії домашньому насильству провели у Вінниці

Нещодавно, у Вінниці провели навчальний тренінг «Роль і завдання поліції в місцевій системі запобігання та протидії домашньому насильству», який організував Фонд ООН в галузі народонаселення UNFPA.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

На меті – налагодження співпраці між підрозділами поліції та суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері запобігання домашньому насильству. На зібранні учасники обговорили алгоритм дій органів національної поліції, який визначає ефективне виявлення та узгоджене реагування на факти вчинення домашнього насильства, оцінки ризиків, що загрожують постраждалій людині, забезпечення своєчасного інформування та направлення до спеціалізованих служб підтримки.

«Насильство проти жінок і домашнє насильство є однією з найбільш актуальних соціальних проблем в Україні, від якої можуть страждати як жінки, так і чоловіки. Але, на жаль,  від насильства страждають найбільше жінки і діти, а також особи з інвалідністю та люди похилого віку, тому потрібно покращувати роботу внутрішньовідомчого реагування на домашнє насильство на місцевому рівні»

– зазначила координаторка UNFPA Наталя Сергієнко.

Участь у заході взяли 15 поліцейських з різних підрозділів поліції, які обслуговують виклики, пов’язані з вчиненням домашнього насильства, а також представники служб, які працюють у цій сфері.

Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі розташований за адресою: м. Вінниця, проспект Космонавтів, 30 каб. 303-304. Телефон: 098-900-15-60; 093-900-15-60.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook