Суд у Вінниці залишив під вартою вчителя, якого підозрюють у вбивстві двох людей

Вінницький міський суд задовольнив клопотання прокуратури та продовжив строк тримання під вартою чоловіку, якого підозрюють у вбивстві двох неповнолітніх хлопців у місті Шаргород. Трагічна подія сталася 10 вересня цього року.

Про це  пише Місто, посилаючись на пресслужбу Вінницької обласної прокуратури.

Суд ухвалив рішення залишити підозрюваного під вартою до 10 грудня 2025 року без визначення розміру застави.

Клопотання від сторони обвинувачення представляв старший групи прокурорів – керівник Вінницької обласної прокуратури Олег Ткаленко.

У кримінальному провадженні за п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України тривають слідчі і процесуальні дії, з метою встановлення об’єктивної істини щодо злочину.

Нагадаємо, що 10 вересня 2025 року у місті Шаргород на Вінниччині знайшли вбитими двох школярів — учнів 10-го та 11-го класів, Миколу Білика і Владислава Бевза.

Правоохоронці оперативно затримали підозрюваного — 23-річного місцевого жителя Олексія Пономарьова, який раніше працював учителем у Шаргородській гімназії.

Читайте також: Вінницька громада прощається з полеглим Захисником України Романом Бардою

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook