Служба у справах дітей влаштувала ще дві дитини до патронатної сімʼї

Служба у справах дітей Вінницької міської ради влаштувала до патронатної родини двох дівчаток 4 і 6 років – Марійку та Варвару. Упродовж 3 місяців, до стабілізації психоемоційного стану їхньої матері, сестрички проживатимуть у родині Ганни Олександрівни Чернюк.

За словами начальниці Служби у справах дітей Людмили Шафранської, рідна мати дівчаток надала згоду на влаштування їх до патронатної родини. Якщо за цей час її стан стабілізується – сестричок повернуть назад до родини.

“Через складні життєві обставини сестрички тимчасово не мають можливості проживати разом з матір’ю та потребують отримання послуг, спрямованих на реінтеграцію дітей у сім’ю. Ми вдячні Ганні Олександрівні, яка погодилася взяти на тимчасове виховання цих чудових сестричок”, – додає Людмила Шафранська.

Соціальні служби міської ради завжди будуть на звʼязку з патронатною родиною, зауважила заступниця міського голови Галина Якубович.

“Ми вкотре дякуємо Ганні Олександрівні за те, що взяла на себе відповідальність у вихованні молодого покоління. Дівчатка – безтурботні, щирі. Їхні розмови – про бантики та квіточки. І вони вже наспівують “Червону калину”. Бо вони – сьогодення та майбутнє України”, – додала Галина Якубович.

Ганна Чернюк вже вдруге стала патронатною вихователькою. Близько року тому вона взяла під опіку хлопчика. Тепер – двох сестричок. Коли дізналася, що є така можливість – навіть не задумувалася, чи варто це робити, розповідає жінка.

“Я сама виховала двох доньок. У мене вже є онуки та правнуки. Тепер у нас з чоловіком з’явилося ще двоє онучок – Марійка та Варвара. Вони нас так і називають – “дідусь” та “бабуся””, – додає патронатна вихователька.

Угода з патронатними вихователями підписана на 3 місяці. За необхідності її продовжать до 6 місяців.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook