Скоро стартує голосування за проєкти конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької МТГ»

Одинадцятого вересня відбулося друге засідання Експертної групи конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади», на якому одноголосно визначилася із переліком проєктів, котрі братимуть участь у загальному голосуванні.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

 Нагадаємо, за результатами попереднього засідання Експертної групи 28 серпня 2023 року, з 72 проєктів позитивну оцінку отримали – 39. А у підсумку вчорашнього розгляду 11 проєктів, які доопрацьовувалися, ще 5 ініціатив допущені до голосування.

Як і попереднього разу, засідання Експертної групи відбулося онлайн через платформу ZOOM та транслювалось в мережі «Фейсбук» на сторінці «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» та «Департамент відновлення та розвитку ВМР». Відтак, долучитися до обговорення могли широкі кола громадськості, автори проєктів і відповідальні за їх подальшу реалізацію – представники департаментів та структурних підрозділів Вінницької міської ради.

«На етапі подання проєктів ми побачили наскільки вмотивовані вінничани, конкретно та ретельно готують свої пропозиції й відстоюють право на їх реалізацію», – відзначила директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради, заступниця голови Експертної групи конкурсу Ольга Ремешевська.

Нагадаємо, що голосування за проєкти стартує 15 вересня і триватиме до 15 жовтня 2023 року. Кожен житель громади може віддати свій голос за 4 різних проєкти: два великих та два малих. Цьогоріч голосування відбудеться за змішаною системою, а саме:

  • з 15 до 30 вересня голосування проходитиме лише в електронному вигляді: на платформі е-DEM;
  • з 30 вересня по 15 жовтня – у змішаному форматі (електронному та паперовому).

Уся детальна інформація про процедуру голосування оприлюднена на офіційному вебпорталі міської ради в сервісі «Бюджет громадських ініціатив ВМТГ».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook