Сергій Моргунов: «Вінниця передає мешканцям Миколаєва 420 тонн бутильованої води»

Мешканці Миколаєва через влучання рашистської ракети у міський водогін вже понад два тижні потерпають від відсутності питної води. 27 квітня на адресу Вінницької міської ради надійшов лист від міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича із проханням про допомогу. Вінницька влада відреагувала швидко – вже 29 квітня під час сесії депутати Вінницької міської ради ухвалили рішення про передачу миколаївцям 420 тонн бутильованої артезіанської води. Ця вода – частина матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади. Кошти на її закупівлю виділили з бюджету громади.

Впродовж тижня з Вінниці вирушать 20 вантажівок з питною водою. Перевозити її будуть власники автівок на волонтерських засадах. Міська рада забезпечить транспорт пальним.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов нагадав, що на попередній сесії депутати прийняли важливе рішення щодо створення місцевого матеріального резерву Вінницької громади. Це дозволить забезпечити власні потреби міста, а також підтримати ті населені пункти, які зараз найбільше потерпають від російських загарбників.

«Частину нашого резерву ми маємо право направляти іншим територіальним громадам, які потребують допомоги. На сьогоднішній день такої допомоги потребує місто-героїв Миколаїв. Ви бачили в ЗМІ інформацію, що орки перебили їм водогін. У місті не можуть забезпечити водопостачання належним чином. Я думаю, нам треба їм допомогти. Тому ми направляємо 70 тисяч шестилітрових пляшок. Це 420 тонн бутильованої артезіанської води. Загалом 20 вантажівок. Я думаю, що це дієва допомога. Всі міста України сьогодні намагаються допомогти один одному. Нам треба допомогти з водою Миколаєву», – зазначив очільник громади Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що у березні з матеріального резерву Вінницької громади направили Києву вагон борошна. Кошти на закупівлю стратегічного продукту виділили з бюджету громади.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook