Серед новобранців військової частини 3008 – семеро дівчат

У суботу, 11 січня, 32 новобранці військової частини 3008 склали військову присягу українському народу. Серед них семеро дівчат. 24-річна Ольга Костюк – за фахом перекладач. Вона прагне стати професійним військовим, тому підписала контракт.

– Моє покликання – служити Україні. Я хочу стати – військовим перекладачем, – розповіла солдат Ольга Костюк. – Це можливість спілкуватися з іноземними військовими, обмінюватися досвідом.

За словами Ольги, військова справа – це стабільність, соціальний захист, можливість бути корисним, захищати свій народ, свою сім’ю. Ольга пояснює, що Національна гвардія приваблює тим, що тут більше роботи з людьми.

На присягу сина прийшли батьки Олександра Янчука. Олександр отримав повістку. Хлопець розповів, що своїм обов’яком вважає захищати державу, тому без вагань пішов служити у Нацгвардію.

– В армії починаєш розуміти, хто для тебе справжні друзі та хто для тебе дійсно дорогий. Я горджусь, що присягаю на вірність Україні. У планах – підписанти контракт з Національною гвардією, навчатися та обов’язково стати офіцером. Хотів би виконувати службу з охорони громадського порядку. Тут, вже за місяць служби, став сильнішим і витривалішим та більш дисциплінованим. Вважаю, що вірно обрав свій шлях – боронити Україну,  – каже Олександр Янчук.

Солдати місяць проходили спеціальну підготовку, здобували первинні навички військової служби. На військову присягу призовників благословив військовий капелан. Усі вшанували пам’ять нацгвардійців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

8242 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.