Результати піврічної роботи помічників ветеранів у Вінниці

У Вінницькій громаді протягом останніх шести місяців працює 12 помічників ветеранів, які надають консультації ветеранам, учасникам бойових дій і членам родин Захисників і Захисниць. Вони оперативно реагують у Прозорих офісах соціального спрямування, а також надають допомогу у лікарнях і госпіталях, де лікуються військові, відвідують протезне підприємство та інститут реабілітації осіб з інвалідністю.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

З жовтня 2023 року помічники ветеранів встигли чимало. Про це розповів заступник директора Вінницького міського центру соціальних служб – начальник відділу «Сервісний офіс у справах ветеранів» Олексій Замірко. За його інформацією, за 2023 рік помічники ветеранів опрацювали 1151 звернення, обслужили 949 людей та надали 5479 послуг. З початку 2024 року – 1263 звернення, 844 людини, 11 358 послуг відповідно.

Найактуальнішими питаннями при зверненнях були гарантії, пільги та права ветеранів, програми підтримки на державному та муніципальному рівнях, отримання публічних послуг та реабілітація. Гострим питанням залишається також отримання землі.

Нагадаємо, «Помічник ветерана» – це пілотний проєкт Міністерства у справах ветеранів. Вінницька область – один з тих регіонів, який взяв у ньому участь.

«Вінницька громада – це єдина громада, де повноцінно запустили проєкт “Помічник ветерана”. Кошти на оплату роботи фахівців з супроводу ветеранів виділяють з бюджету громади. Усі вони працевлаштовані на відповідних посадах у комунальному закладі “Вінницький міський центр соціальних служб”. Робота помічників ветеранів надзвичайно важлива в умовах, коли стільки людей беруть участь у бойових діях. Повернувшись додому, вони мають відчувати, що їм вдячні, їх чекають і роблять все можливе для їхнього комфортного життя», – зазначила директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

Скористатися послугами помічників ветеранів можна у Прозорих офісах соціального спрямування за адресами:

  • просп. Космонавтів, 30 (другий поверх);
  • вул. Замостянська, 7 (другий поверх);
  • вул. Брацлавська, 85.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook