Революція Гідності: Вінницький мер нагадав, що відбувалося сім років тому в Україні

21 листопада в Україні відзначають пам’ятну дату – Революцію Гідності. Сім років тому більше тисячі людей вийшли на Майдан Незалежності у Києві. Тоді на засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС вкотре не приймали остаточного рішення – підписувати Угоду про асоціацію з Україною на саміті у Вільнюсі 28-29 листопада чи ні. На той момент Київ виконав не всі умови для підписання Угоди.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook сказав, що День Гідності та Свободи – це символ безпрецедентної мужності і героїзму людей різного віку, різних професій, з різних куточків України, які сказали своє рішуче “ні” поверненню у минуле.

«Сім років тому з мирної демонстрації молоді на Майдані розпочалась Революція Гідності. Українці довели, що хочуть йти європейським шляхом і здатні відстояти своє право жити у вільній демократичній державі.  Бути згуртованою і відповідальною нацією – наш моральний обов’язок перед усіма тими, хто поклав життя за Україну. Ми зазнали багато болю, випробувань, втратили Героїв Небесної Сотні. Але ми можемо гідно протистояти будь-яким викликам, тому що стали сильнішими.  Ніхто, крім нас, не збудує заможну і успішну країну. І вітаючи один одного словами «Слава Україні!», ми маємо відчувати велику гордість за рідне місто і рідну країну. Саме про це мріяли Герої України XXI століття», – написав він.

Нагадаємо, на Європейській площі триває виставка до 100-річчя Варшавської битви.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

790 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.