Працівники центру реабілітації “Гармонія” провели спортивний турнір “Сильні духом”

Фахівці міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Гармонія” провели відкритий спортивний турнір “Сильні духом”. Участь у заході взяли клієнти Центру. Спортивний простір розділили на сім різних локацій, де кожен із учасників пробував себе у різних видах спорту.

Турнір відкрили урочистим виконанням гімну України. Всього запланували провести змагання із 7 видів спорту. Це дартс, шашки, лото, новус, футбол, атлетика та бочча. Останній – паралімпійський вид спорту. Під час гри використовують шкіряні м’ячики, які набиті піском. Учасники розділяються на дві команди – червону та синю. Є головний м’яч – білий. Кожна команда має підігнати свій м’яч ближче до білого.

“Технік і стратегій, як досягти перемоги – тут багато. Учасники самі обирають, як грати. Під час тренувань ми навчаємо цих технік”, – говорить головний суддя змагання Андрій Щербацький.

За сумісництвом Андрій – інструктор з трудової адаптації у реабілітаційному центрі “Гармонія”. Із початком ковіду, а потім і повномасштабної війни – через екран монітору він навчав своїх клієнтів, як, наприклад, виготовити, свічку. Такий захід, як спортивний турнір – нарешті дав можливість зустрітися всім разом, поспілкуватися і відпочити, говорить Андрій Щербацький.

“Якщо до карантину та війни ми постійно займалися, проводили тренування, люди готувалися до змагань, ми проводили підготовчі турніри… То тепер люди постійно сиділи вдома. І, в першу чергу, потрібно відновити навички у тих людей, які раніше займалися. А тих, хто раніше не займався, ми хочемо зацікавити цими видами спорту, аби вони в подальшому обрали для себе якийсь напрямок і продовжили займатися”, – додає Андрій Щербацький.

Усього в турнірі взяли участь 15 клієнтів реабілітаційного центру. Серед них – Кирило. Хлопець зіграв у лото. Розповідає, радий, що нарешті перейшли від онлайн заходів до офлайн.

“Ти бачиш людей, відчуваєш їхню енергетику. Це заряджає тебе на якісь дії. А онлайн-заняття – це не завжди зручно, тому що в когось немає світла, в когось немає зв’язку. А так ми зустрілися, поспілкувалися. Це дуже класно”, – додає клієнт центру реабілітації “Гармонія” Кирило.

Цей турнір був підготовчим, неофіційним. Кожен з учасників пробував себе у тому виді спорту, в якому хотів. За активну участь у заході всі отримали заохочувальні подяки. На весну у “Гармонії” планують наступний відкритий спортивний турнір.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook