Підопічним Терцентру роздали набори з найнеобхіднішим від релігійної місії «Карітас-Спес»

Підопічні Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування отримали набори з найнеобхіднішим. Їх їм роздали представники релігійної місії «Карітас-Спес Вінниця».

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

За цей час представники релігійної місії спільно з Терцентром неодноразово допомагали літнім малозабезпеченим людям продуктовими та гігієнічними наборами.

Як розповів директор релігійної місії «Карітас-Спес-Вінниця» Євген Маркевич, протягом трьох місяців планується забезпечити продуктовими наборами близько 400 осіб. Серед них 200 підопічних Терцентру, інші – переселенці, багатодітні сім’ї, родини, в яких є особи з інвалідністю І та ІІ груп. Сьогодні отримати набори з найнеобхіднішим прийшли близько 100 людей.

«Сьогодні я вперше отримую таку допомогу. Мені дуже приємно, що про літніх людей дбають, не забувають про нас. Наприклад, я зараз сама, зазвичай допомагають сусіди, соціальні робітники Терцентру. Сьогоднішня допомога – це набагато більше, ніж просто продукти. Це вселяє віру в добро, надає оптимізму», – зазначає пані Галина. Жінці – 83 роки, все життя вона працювала вчителькою української мови. Зараз жінка на пенсії.

До продуктового набору входять макарони, олія, гречка, борошно, консерви, чай, шоколад, згущене молоко та інше. До гігієнічного набору – пральний порошок, шампунь, мило, зубна паста та щітка тощо.

«В такий важкий час потрібно пам’ятати про одиноких літніх людей. Їм зараз дуже складно. Ми дякуємо релігійній місії “Карітас-Спес” за підтримку. У співпраці ми зможемо допомогти ще більшій кількості літніх людей», – підсумувала директорка Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook