Під час візиту до Вінниці афонські ченці розповіли про своє ставлення до вакцинації

У середу, 25 серпня, з одноденним візитом у Вінниці перебувала делегація ченців з гори Афон. Очолив делегацію архімандрит Гавриїл – ігумен монастиря Пантократор. За словами ченця Лукаса, візит було приурочено до 30-ї річниці Незалежності України.

Про це повідомляє “Місто над Бугом”.

О 9 ранку у Спасо-Преображенському кафедральному соборі розпочалась літургія за участі поважних гостей. На ній зібралось близько двох сотень вірян. Після проведення богослужіння ченці поспілкувались з вінницьким духовенством та вірянами Православної церкви України.

Піл час бесіди підіймалось й питання ставлення представників церкви до вакцинації, адже наразі в Україні триває вакцинальна кампанія.

Я, як і кожен християнин, повинен дотримуватися церковних правил і законів. І якщо церква прийняла рішення дотримуватися всіх тих захисних моментів, про які нам сказала держава, то від нас потрібно тільки смирення і послух. Ми слухаємося Його Всесвятості, Вселенського Патріарха, який особисто вакцинувався, і так само в Греції багато єпископів зробили щеплення. Церква дозволяє і не забороняє людям вакцинуватись,

– розповів отець Никита, ченець монастиря Пантократор.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook