Муніципальні доплати можуть отримати мешканці сіл приєднаних до Вінницької ОТГ

З поточного місяця 2021 року муніципальну доплату можуть оформити мешканці Вінницьких Хуторів, Писарівки, Щіток, Гавришівки, Стадниці, Великих та Малих Крушлинців. Право на доплату мають громадяни, у яких пенсія чи державна допомога менша за 2000 гривень. Про це йдеться на фейсбук-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

Як зазначає мер в своєму дописі, для мешканців приєднаних громад процедуру оформлення доплати спростили. Подати документи жителі приєднаних сіл можуть:

  • за допомогою віддалених робочих місць на території колишніх сільських рад;
  • у ЦНАП «Прозорий офіс (Замостя)» на вул. Замостянській,7.

Записатися на прийом та отримати додаткову інформацію громадяни можуть за телефонами: 50-86-72; 50-86-81; 50-86-64; 50-86-77.

«Громада і далі підтримуватиме своїх мешканців, які найбільше цього потребують. З січня продовжуємо надавати муніципальні доплати. Ми пролонгували антикризову програму «Вінничани важливі» на перший квартал цього року. І Вінниця – єдине місто, де є такий вид допомоги.

У 2020 році підтримку з міського бюджету отримували більше 10 тис. вінничан, у яких пенсія чи державна допомога менша за 2000 грн. У середньому – це було 360 грн на місяць», – йдеться в дописі Сергія Моргунова.

Як зазначає мер, у зв’язку з утворенням нової Вінницької міської громади, право на муніципальні доплати також мають мешканці семи приєднаних сіл. За попередніми підрахунками, це близько двох тисяч громадян.

За словами Сергія Моргунова, у бюджеті громади загалом передбачено 12 млн грн на виплату міських доплат протягом січня-березня.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

890 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.