Молоде поповнення прибуло до вінницької військової частини

З цивільного життя в армійське: військовий однострій, нова зачіска та солдатська лазня. Військова частина 3008 Західного оперативно -територіального об’єднання Національної гвардії України зустрічає перших новобранців з різних куточків України. Перший день в армії, а вже дехто з хлопців планує пов’язати свою долю зі служінням українському народові.

“У перші хвилини перебування у військовій частині 3008 новобранці знайомляться з командуванням, спілкуються з психологом. Далі – строковикам видають військову форму, стрижуть всіх “під нуль” та запрошують до лазні. Згодом – поселення у казарми. Так розпочалось армійське життя для 29 юнаків”, – інформують у Військовій частин 3008 Національної гвардії України.

“Моє життя змінилося за один день. Одягнув військову форму та черевики і став нацгвардійцем. Це був мій власний вибір служити, дуже хотів потрапити до лав Нацгвардії. Мої мрії здійснилися. Дуже позитивні перші враження. Вважаю, що кожен поважаючий себе чоловік, має пройти військову службу”, – ділиться враженнями солдат строкової служби Богдан Чопенко.

А далі, солдати строкової служби стають у стрій. Для цих хлопців – це перше шикування в однострої. Саме тут їх навчатимуть ходити строєм, тут вони вперше заступатимуть у наряди. Пробувши один день у військовій частині, солдат Андрій зізнається, що вже повністю поринув у військову справу і швидше хоче перейти до занять.

“Я з дитинства мріяв бути військовим. Планую навчатися на кафедрі військовий психолог. Згодом отримати вищу освіту та стати офіцером. Мені подобається працювати з людьми, вивчати їх поведінку у військовому колективі”, – розповідає призовник Андрій Оверчук.

Вже завтра у молодих солдат розпочинається курс молодого бійця, де навчатимуться азам військової науки. Після складання військової присяги на вірність українському народові, хлопці будуть розподілені в роти для проходження служби, яких у військовій частині три: стрілецька, патрульна та батальйон оперативного призначення.

Солдати строкової служби з вищою освітою служитимуть 12 місяців, решта — 18. Командування військової частини наголошує, що нікого з призваної молоді не відправлятимуть до районів проведення Операції об’єднаних сил.

Нагадаємо, серед новобранців військової частини 3008 – семеро дівчат.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

4.2K1 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.