Молодь з Вінниці приєдналася до тематичного тренінгу, проведеного відділом молодіжної політики ВМР

У цей вихідний в обласному молодіжному центрі “Квадрат” у Вінниці відбувся захоплюючий дводенний тренінг з розвитку політичної свідомості. Понад двадцять учасників заходу активно брали участь у дискусіях та практичних завданнях, спрямованих на поглиблення розуміння політичних процесів.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Цікавою та корисною частиною тренінгу стали лекції та дискусії про внутрішню та зовнішню політику, виборчі процеси, громадянський активізм тощо.

Начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак підкреслила значення таких заходів у формуванні громадянської позиції та активного громадянства серед молодого покоління.

Під час цієї освітньої події молодь більше дізналась про цікаві інсайти від громадських діячів та політологів, які поділились своїм досвідом та перспективами щодо майбутнього політичного ландшафту.

Плідно та з користю для себе провела час на навчальному тренінгу Марія. Дівчина розповіла, що отримала велику порцію нових знань та навичок, які будуть корисні у подальшій участі у громадському житті та політичних процесах.

«Цей форум створив можливість для відкритої та плідної дискусії про ключові питання, які впливають на наше суспільство та політичну культуру нашого міста та країни», – зауважила вона.

Проєкт реалізували за ініціативи представників Вінницької молодіжної ради та за підтримки Молодіжного Банку Ініціатив Вінниці, Національної мережі розвитку локальної філантропії та “Foundation de France”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook