Міжнародна допомога: «Вінницяміськтеплоенерго» отримало два екскаватори від USAID Проєкт енергетичної безпеки. Техніка допоможе швидко усувати аварійні ситуації та повертати тепло у квартир містян

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» отримало два сучасні екскаватори-навантажувачі виробництва британської компанії JCB. Це універсальна спецтехніка, яка справляється з різними завданнями за допомогою додаткового обладнання. Екскаватори надійшли як технічна допомога від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), в межах реалізації Проєкту енергетичної безпеки.

Екскаватори будуть задіяні на проведенні капітальних ремонтів тепломереж, а також на усуненні аварійних ситуацій. Тож вони допоможуть швидко повертати тепло в домівки містян та зменшити втрати теплоносія.

«Екскаватори-навантажувачі JCB неабияк стануть у пригоді при усуненні наслідків аварійних ситуацій та капітальних ремонтів на міських тепломережах. Ця допомога забезпечить оперативне відновлення послуг з постачання теплової енергії та гарячої води 172 тисячам містян, – зазначають у КП «Вінницяміськтеплоенерго».

Як повідомляють на підприємстві, завдяки такій співпраці з USAID Проєкт енергетичної безпеки, комунальне підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» отримує й інше обладнання, а колектив підприємства сумлінно виконує свою роботу й оперативно відпрацьовує поставлені завдання, адже саме такий підхід допомагає забезпечити домівки споживачів теплом і гарячою водою.

Минулого року, в рамках співпраці з USAID «Вінницяміськтеплоенерго», яке є найбільшим теплопостачальним підприємством міста, отримало мобільну котельню, що працює на біомасі. А ще раніше – 41 генератор, 1 екскаватор для виконання аварійно-ремонтних робіт, 2,8 км труб різних діаметрів, 38 шт. засувок різних діаметрів та 200 т технічної солі.

Колектив КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» дякує Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) за надану вагому допомогу та за чітке розуміння потреб, моделювання та хеджування потенційних ризиків у теплоенергетиці міста, якісний організаційний та документальний супровід наданої технічної допомоги на всіх етапах.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook