Міський голова привітав працівників спортивної галузі з професійним святом

Напередодні відзначення Дня фізичної культури і спорту очільник громади Сергій Моргунов разом з заступницею міського голови Галиною Якубович вручили Подяки Вінницької міської ради та її виконавчого комітету та грошові премії спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, військовослужбовцям, які до повномасштабного вторгнення працювали в галузі фізична культура і спорт, а також працівникам спортивної галузі міста з нагоди професійного свята.

На початку заходу усі присутні вшанувати хвилиною мовчання воїнів, які загинули за честь та свободу нашої країни, серед них і чотири спортсмени – Денис Лабунський, Віктор Стасюк, Олег Сірий, Максим Гамов.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував спортивній спільноті міста за патріотизм та відданість справі.

«Дякую за вашу любов до рідного міста та любов до країни. Ви демонструєте всьому світу, що Україна сильна, що наша країна бореться, що вона мужня. Ви здобуваєте призові місця, берете участь у міжнародних змаганнях і ви своєю позицією показуєте, що ми готові боротися до кінця. Саме завдяки цій позиції нас знають у світі, фактично ви є народною дипломатією. Коли підіймається український прапор на змаганнях – світ нас бачить, що ми є і ми боремось. Дякую спортивній спільноті міста за досягнення та перемоги», – говорить Сергій Моргунов.

Очільник громади відзначив патріотизм та свідому громадянську позицію пауерліфтера Івана Чупринко, який здобув пальму першості на чемпіонаті світу з класичного жиму лежачи. Вінницький спортсмен відмовився потиснути руку іранцю під час церемонії нагородження.

Окрім цього міський голова подякував всій спортивній спільноті Вінниці за допомогу під час перших місяців повномасштабної війни.

«Дякую вам та бажаю побільше оптимізму. Досягайте позитивних результатів. Перемоги нам усім!» – каже Сергій Моргунов.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський зазначив, що у нашому місті дбають про розвиток спортивної галузі, попри виклики та труднощі, які стоять у воєнний час.

«Сьогодні у Вінниці ми маємо по-справжньому потужну команду спортсменів. Впевнені, що наша спортивна еліта буде продовжувати радувати нас новими здобутками та рекордами. Пишаємось вашими успіхами. Адже завдяки своєму таланту, наполегливості і волі ви прославляєте Вінницю на спортивних аренах. Бажаємо вам нових перемог!» – каже Сергій Краєвський.

Нагадаємо, що День фізичної культури і спорту в Україні встановлено на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року № 340/94.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook