Міністр юстиції перевірив вінницьке СІЗО і з понеділка хоче «розворушити підлеглих»

Міністр юстиції Денис Малюська 23 лютого без попередження приїхав на перевірку у Вінницю. Перевіряв місцеві СІЗО, тюрму, а також колонію №86, де загалом перебуває близько 1,5 тисячі увʼязнених та засуджених, з яких понад 300 довічників.

– Умови утримання – цілком задовільні (за виключенням окремих камер СІЗО у зв’язку з переповненням), – повідомив міністр юстиції про перевірку на своїй сторінці у Фейсбук. – Стандартна проблема із строками перебування у СІЗО – один із ув’язнених, з яким розмовляв, понад чотири роки перебуває під слідством за крадіжку.

Також Денис Малюська поділився своїми враженнями від перевірки вінницьких установ виконання порань.

– Довічників багато і їм немає куди себе діти, роботи на усіх не вистачає. Деякі з них отримували ще смертну кару у дев’яностих та були врятовані визнанням такої кари неконституційною, – зазначає він. – Нещодавні накази Мін’юсту, які лібералізували користування інтернетом у в’язницях, залишаються неімплементованими – доведеться трохи розворушити підлеглих з понеділка.

В установі виконання покарань міністр юстиції Денис Малюська трішки “зайнявся спортом”, а також перевірив харчоблок.

– Спорт – “наше всё”, тому трохи попідтягувався у тюремному дворику та пограв у настільний теніс із засудженим, – проінформував він.

Також міністр оцінив кімнату для тривалих побачень. Каже, оздоблення гарне.

– Фото з гарним оздобленням – це кімнати для тривалих побачень, користування платне – близько 350 грн. на добу з людини, – уточнив міністр юстиції.

Нагадаємо, радник прем’єра показав плани Вінницької області з “Великого будівництва”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3870 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.