Голова Вінницької облдержадміністрації: треба просити у міста нове приміщення для швидкої допомоги

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов вважає, що влада міста має відгукнутись на прохання надати нове приміщення для підстанції швидкої медичної допомоги у відділенні №1 (вул.Пугачова). Про це він заявив під час зустрічі з медиками 22 червня.

Мова йде саме про ту підстанцію, яка нещодавно прогриміла на всю країну, завдяки численним випадкам захворювання персоналу на коронавірус та скаргам на жахливі умови праці. З 222 працівників першого відділення, 74 нині хворіють на COVID-19 (50 на самоізоляції, 24 в стаціонарі).

Підстанція швидкої допомоги у Вінниці, де медперсонал повідомляв про спалах коронавірусу і неналежні умови роботи.

Опубліковано Сергій Борзов Голова Вінницької ОДА Понеділок, 22 червня 2020 р.

“Маємо не приміщення, а два барака, з криші дощ капає, грибок. Як здали їх в експлуатацію в 1972 році, так відтоді нічого суттєвого там не робили. Лише поточні ремонти, а будівля вже давно потребує капітального ремонту. Причому фінансові вкладення потрібні чималі, навіть за приблизними підрахунками – кілька десятків мільйонів гривень”, – кажуть медики. 

На думку медиків, одним із підходящих варіантів для переселення могла б стати будівля на вул.Арабея. Але вона знаходиться у власності міськради і нещодавно її віддали ТОВ “ЖЕО”.

“Місто віддало приміщення на вул.Арабея у користування ТОВ “ЖЕО” ще до епідемії коронавірусу. Але зараз бачимо ситуація важка і з кожним днем лише ускладнюється. Тож якщо це приміщення підходяще для вас з технічної сторони, будемо звертатись до міської влади. З огляду на існуючі нині умови, виклики та загрози, щоб винайшли таку можливість і зробили добру справу. Я думаю, вони нам підуть назустріч”, – говорить Сергій Борзов.

Медики ж в свою чергу додають, що на новому місці і для персоналу, і для автопарку будуть достатньо зручні умови. Не менш зручно буде й виїзджати на виклики у різні райони міста.

Нагадаємо, у Вінниці на COVID-19 захворіли 76 працівників станції «швидкої».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook