Днями креативний простір “Level 80” спільно з відділом молодіжної політики ВМР організували кілька цікавих заходів для молоді

Нещодавно колектив відділу молодіжної політики та креативний простір “Level 80” ініціювали кілька цікавих заходів для молоді міста. Один з яких – зустріч вінницької молоді з представниками ДСНС, де молодь міста мала можливість отримати відповідь на хвилюючі питання від пожежників, переконатися в доблесності та відважності даної професії, дізнатися про пріоритетні напрямки роботи пожежників.

«Завдяки відкритому діалогу учасники заходу переконалися в тому, що професія пожежника приховує в собі багато праці та наполегливості. Безсумнівно, дані зустрічі слугують найкращим прикладом та мотиватором для вибору майбутньої професії молодого покоління», – каже начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міськради Юлія Мончак.

Також днями у креативному просторі “Level 80” відбулася відкрита лекція для свідомої молоді з представницею Європейської організації психологів-сексологів Саврицькою Наталією, яка була спрямована на підняття рівня сексуальної культури в молоді, правильної позиції та правильного ставлення до власної статі та представників протилежної статі.

Під час відкритого діалогу з сексологом, молодь отримала достовірну інформацію стосовно принципів налагодження безпечного сексуального життя, факторів ризику інфікування ЗПСШ та психологічних особливостей молодого покоління.
Ще один захід, а саме майстер-клас для підлітків з опанування основ фотографування провели у Вінниці.

«На заході практикуючий фотограф та спікер Андрухова Діана поділилася секретами успішної фотосесії, теоретичними знаннями щодо різновиду та підбору професійної техніки, особливостями налаштування камери, роботи зі світлом та інших складових елементів діяльності фотографа. Слід зазначити, що дані лекції для молоді слугують мотивуючим фактором під час вибору майбутнього фаху та способом успішної реалізації власної діяльності», – зазначив директор VinSmart Центру Дмитро Мира.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook