Депутати міської ради Вінниці активно долучаються до акції «За чисте довкілля»

Щорічне весняне прибирання міста розпочали з наведення ладу на берегах річок.

У Вінниці стартувало весняне прибирання. З березня по квітень у місті проходитиме акція «За чисте довкілля». Цьогоріч в рамках акції планують прибрати береги річок Південний Буг, Тяжилівка, Дьогтянець. До заходів також долучаються депутати від партії “Українська стратегія Гройсмана”.

Розпочали з прибирання прибережно-захисної смуги річки Південний Буг. Протягом дня, 22 березня, студенти Вінницького коледжу мистецтв імені М.Леонтовича та депутатка Вінницької міської ради Антоніна Іващук зібрати чимало мішків сміття.

“ Така акція проводиться у нас в місті щороку, тому маю нагоду запросити усіх небайдужих долучатись до таких толок, аби наше місто ставало все чистішим та привабливішим.  РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!” – написала на своїй сторінці у фейсбук Антоніна Іващук.

Також до заходу долучились учні та студенти міста разом із депутатом Вінницької міської ради Андрієм Піжевським. Вони прибирали прибережну зону Південного Бугу в районі пляжу “Спартак”.

“Надзвичайно приємно було сьогодні в такий чудовий весняний день, разом з молоддю взяти участь у прибиранні набережної зони за ініціативи міського голови Сергій Моргунов. Щороку виборюємо статус найкомфортнішого та найчистішого міста в Україні. У цей важкий час суспільству потрібні такі акції задля віри в перемогу та в успішне майбутнє нашої країни. Долучаймося до акції! Зробімо наше місто ще чистішим!” – написав на своїй сторінці у фейсбук пан Андрій.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook