Де у Вінниці відбувається найбільше аварій, розповіли у патрульній поліції

За 2019 рік у Вінницькій області зафіксували понад 1698 аварій через порушення правил дорожнього руху. Начальник патрульної поліції області Редван Усеінов розповів, що на дорогах Вінниці є п’ять ділянок, де найчастіше відбуваються аварії з постраждалими.

— Ми провели статистику і визначили, що найчастіше аварії з постраждалими стаються на перехресті Соборної та Оводова, на рік там буває 3-4 ДТП. А також на Хмельницькому шосе біля Лісопарку. Сюди ж можна віднести вулиці Київську і Гонти, а також район Центрального автовокзалу. Там ми разом з міською радою встановили пішохідний перехід і кількість ДТП помітно зменшилася, – розповів начальник обласної патрульної поліції.

Редван Усеінов зауважив, що у Вінниці острівці безпеки стали конфліктом інтересів між пішоходами та водіями. Але, на його думку, завдяки острівкам рівень травматизму значно зменшився.

— Водії цим не задоволені, а пішоходи – навпаки. Якщо брати тенденцію розвитку міста, то на першому місці пішоходи, потім велодоріжки, громадський транспорт і вже наостанок автомобілісти. На острівках безпеки бувають аварії, бо машини часто заїжджають на них. Водії не враховують швидкість і обстановку на дорогах, але врешті всі цілі й здорові, – підкреслив він.

Нагадаємо, у Вінниці водій Dacia протаранив пасажирський автобус – чотири пасажири травмовані.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2461 3

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.