Брифінг мера Віниці щодо ситуації із коронавірусом у місті

3 липня відбувся традиційний брифінг міського голови Сергія Моргунова, який розповів про ситуацію із захворюваністю серед мешканців Вінниці. А також зупинився на інших важливих для міста питаннях.

Станом на 3 липня у Вінниці зареєстрували 1101 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом. Серед захворілих 96 дітей (9%). Зберігається напружена ситуація по захворюваності, адже за останній тиждень COVID-19 виявили ще у 81 людини. Хоча за нормативними показниками, рівень захворюваності не має сягати 30, інформує міський голова.

-Перевищення на сьогодні відбувається на рівні 2,7 раз. 766 людей одужали, серед них 73 дитини, 152 медпрацівники. Зафіксували і 16 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Наразі хворіють 319 вінничан, зокрема 23 дитини, – зазначив Сергій Моргунов.

Він також повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебувають 66 вінничан. В реанімаційному відділенні Міської клінічної лікарні №1 перебуває 9 пацієнтів, п’ятеро з них інфіковані COVID-19 і знаходяться у стабільно важкому стані.

-Одна пацієнтка перебуває на ШВЛ-апараті, а четверо – на «сіпапах». У реанімаційному відділенні Вінницької районної лікарні на «сіпапах» лежать три вінничанина, а в Калинівській центральній клінічній лікарні в реанімації лежить один вінничанин. Він підключений до ШВЛ-апарату і стан його, на жаль, важкий, – зазначив Сергій Моргунов.

Амбулаторно лікуються 253 пацієнти, а 686 осіб перебувають під спостереженням сімейних лікарів.

Сергій Моргунов підкреслив, що у місті продовжують працювати 16 мобільних бригад п’яти центрів первинної медико-санітарної допомоги і з третього квітня лікарі здійснили 7244 виїзди. За цей же час вони відібрали 14500 зразків для ПЛР-тестування.

Брифінг щодо ситуації із коронавірусом у Вінниці 03.07.2020

Брифінг щодо ситуації із коронавірусом у Вінниці 03.07.2020

Опубліковано Сергієм Моргуновим Пʼятниця, 3 липня 2020 р.

Нагадаємо, брифінг вінницького міського голови Сергія Моргунова щодо ситуації із коронавірусом

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

7020 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.