Вінницькі ковідні реанімації завантажені на 62%

У Вінницькій міській територіальній громаді за останню добу зафіксували 480 нових підтверджених випадків коронавірусу. Під контролем сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні нині знаходиться 7 120 вінничан зі встановленим діагнозом COVID-19. В «ковідних» лікарнях перебуває 251 пацієнт. Реанімаційні відділення завантажені на 62%, а стаціонари – на 57,8%. Всі пацієнти на кисневій терапії.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«Стрімке зростання захворюваності на ковід триває в Україні вже четвертий тиждень поспіль. Лабораторні дослідження підтверджують штам «Омікрон». Він рідше спричиняє серйозні симптоми, ніж попередні штами COVID-19, втім, передається в рази швидше. Через стрімке поширення «Омікрону» в небезпеці перебувають люди, які не пройшли курс вакцинації. Тож вкотре закликаю вінничан вакцинуватись. Отримати щеплення можна в будь-якому пункті чи центрі вакцинації Вінницької громади. Імунізація від COVID-19 убезпечить вас та ваших близьких від важкого перебігу хвороби», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Щодо вакцинальної кампанії, то за останню добу антиковідними вакцинами імунізувався 521 вінничанин. Повний курс щеплень пройшов 150 961 містянин, це – 50,3% від дорослого населення громади. На сьогодні першою або двома дозами щепились 158 417 мешканців Вінниці. Бустерну дозу зробили 4666 вінничан.

Щоб отримати інформацію про роботу центрів та пунктів вакцинації ВМТГ, слід перейти за посиланням https://www.vmr.gov.ua/vaktsynatsiia#3

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook