Вінницька міська лікарня отримала спеціальний тренажер для реабілітації вінничан

До Вінниці надійшла ще одна партія допомоги від партнерського міста Мюнстер у Німеччині. Це спеціальний комплекс із підвісною системою, який призначено для використання у реабілітаційному відділенні міської клінічної лікарні.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

У міській клінічній лікарні реабілітаційне відділення функціонує лише рік, розповідає медична директорка з організації хірургічної допомоги та відновного лікування Тетяна Катілова. Нині це відділення розширюється, тож і потребує нового професійного обладнання.

«Реабілітаційне відділення нашого закладу розширюється, планується його вдосконалення. Воно працює вже рік. Розраховане на 40 ліжок. Зараз ми розширюємо його до 60 ліжок, робимо умови перебування наших пацієнтів максимально комфортними. Відповідно у нас актуальне питання доукомплектування сучасним реабілітаційним обладнанням», – говорить Тетяна Катілова.

Реабілітаційний комплекс SPRINTEX, який сьогодні отримали від міста-партнера Мюнстера, – це бігова доріжка з підвісною системою. Вона застосовується для лікування пацієнтів як цивільних, так і військових з неврологічною, серцево-легеневою патологією та з патологією опорно-рухового апарату.

«Це комплексний підхід до лікування. Тобто ми можемо моніторити стан пацієнта. Бачити його показники під час тренування, регулювати навантаження, швидкість бігової доріжки. Підвісна система дозволяє зменшити навантаження на нижні кінцівки пацієнта і на ділянки хребта. Тут може бути комплексний підхід як для лікування неврологічних пацієнтів, постінсультних пацієнтів, з патологією периферичної нервової системи і опорно-рухового апарату», – додає медична директорка.

Це не перша допомога для реабілітаційного відділення від німецького міста-партнера. Муніципалітети Вінниці та Мюнстера постійно комунікують, розповідає директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

«Ця допомога є результатом тривалої взаємодії та підтримки дружніх відносин між містами. Нещодавно у Німеччині також відбулася міжнародна конференція, в якій брали участь і представники вінницьких закладів охорони здоров’я. Ми бачимо щиру зацікавленість німецьких партнерів у допомозі Україні та Вінниці», – додає Олександр Шиш.

Зазначимо, що разом із медичним обладнанням місто-партнер Мюнстер передав Вінниці спеціальний кран-маніпулятор, який використовуватимуть у зведенні муніципального житла.


Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook