У Вінниці збільшиться кількість Центрів вакцинації

Протягом 22-23 липня у Вінниці усі охочі зможуть отримати ще плення від коронавірусу у МПМ “Зоря”. А вже в суботу та неділю запрацюють центри у “Експоцентрі” на Соборній та у ТРЦ “Мегамолл”. Працюватимуть Центри з 09:00 до 14:00.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

В усіх цих пунктах  щеплюватимуть вінничан, яким виповнилось1 8 років, вакциною «Соmirnaty» від «Pfizer». Імунізуватимуть  містян безкоштовно.

У Вінниці вирішили збільшити  кількість Центрів вакцинації населення від Covid-19 через те, щоб якомога більше вінничан могли отримати щеплення від коронавірусу. Міський голова Сергій Моргунов доручив департаменту охорони здоров’я подбати про те, щоб вони працювали в різних частинах Вінниці, аби людям було зручно до них добиратись. Також міський голова зазначив , що варто збільшити кількість вакцинальних бригад, що ми і зробили,

– розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.

Крім того, у Центрах первинної медико-санітарної допомоги щоденно буде проводитись вакцинація та ревакцинація другою дозою препарату “Corona Vac”.

Щоб отримати щеплення при собі необхідно мати паспорт громадянина України, а людям, які не мають декларації із сімейним лікарем ще й ідентифікаційни код.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

590 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.