На Вінниччині підтвердили 3984 випадки коронавірусу

У Вінниці відбулись позачергові засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорювали необхідність розширення станціонарного сектору реанімаційних ліжок для лікування пацієнтів з COVID-19.

Для вирішення проблеми нестачи ліжок учасники засідання 9 вересня вирішили використати базу комунального некомерційного підприємства “Вінницький обласний клінічний центр профілактики та боротьби зі СНІДом Вінницької облради” за рахунок приміщень комунального некомерційного підприємства “Вінницька обласна психіатрична лікарня №2 Вінницької облради”, які не використовуються. Пацієнтів, які нині проходять лікування у другій психлікарні, вирішили невідкладно перевести на лікувальну базу “Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім.Ющенка”.

А вже наступного дня, 10 вересня, учасники засідання підтримали рішення про перепрофілізацію частини ліжок “Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання “Фтизіатрія” Вінницької облради” для надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Термін виконання рішення в цьому випадку визначили конкретний – до 24 вересня.

Нагадаємо, у Вінницькій області станом на 15 вересня зафіксовано 4887 випадків COVID-19.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

670 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.