Поки світ бореться з covid-19, у Вінниці протестують проти вакцинації

Поки світова спільнота приділяє максимальні зусилля аби швидше розробити вакцину від нової хвороби, яка сотнями тисяч забирає людські життя, у Вінниці запланували акцію, яка підриває довіру до вакцинації.

Самі учасники називають свій захід “акцією на підтримку виключно добровільної інформованої згоди або відмови від вакцинації”. У рамках IV Міжнародного протесту проти примусової вакцинації, 6 червня, об 11.00, вони запланували зібратись у центрі Вінниці – біля Вежі.

Судячи з коментарів у соцмережах учасники акції здебільшого відстоюють повну відмову від вакцинації своїх дітей. А серед противників щеплень є навіть жінка, яка називає себе… медиком.

“А як бути в садочках і школах не привитим? Хтось знає, як те все вирішити? Бо я медик, і дітей не вакцинувала ні одного…”

Додамо ще декілька характерних коментарів із соцмереж, якими вінницькі противники вакцинації підкріплюють свою “позицію”:

Додамо, що у світі нині розробляється 133 потенційних вакцини від коронавірусу. Клінічні випробування десяти вакцин вже проходять в США, Великобританії та Китаї. Решта 123 вакцини – на етапі доклінічної розробки. Пошуком вакцини від COVID-19 займаються по всьому світу, в тому числі в Токійському університеті, університеті Тулэйн, Альбертському та Піттсбурзькому університетах.

Тим часом у світі зареєстровано вже понад 6,2 млн підтверджених випадків зараження коронавірусом, щонайменше 2,7 млн осіб вилікувались. Але поки вакцина не розроблена, від ускладнень, викликаних новою інфекцією, померли понад 375 тисяч пацієнтів. 

Нагадаємо, у Вінниці противникам щеплення роз’яснили, коли їх діти потраплять у дитячі заклади

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

5.2K0