Пацієнтів із старого інфекційного відділення вінницької районної лікарні переведуть у інший корпус

На Вінниччині триває перепрофілювання госпітальної бази закладів першої черги. Стан робіт у Вінницькій центральній районній лікарні, яка буде працювати за новим форматом, перевірив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

– На даний момент там встановлюються шлюзи між “чистими” і “брудними зонами”. Створюються нові маршрути пацієнта по кожному відділенню, встановлюється централізований кисень там, де це можливо і де необхідно, накопичуються апарати ШВЛ та інше обладнання, яке буде використовуватися для інтенсивної терапії пацієнтів із коронавірусною хворобою. Для медиків забезпечуються побутові умови, – розповів Владислав Скальський.

А також додав, що всі відділення ЦРЛ будуть фактично інфекційними, але зі збереженням профілю ліжок – по хірургічному, акушерському, терапевтичному, педіатричному та неврологічному. 

– Окрема увага – енергозабезпечення. Лікарня має два незалежних джерела постійного енергопостачання плюс дизель-генератор, який посилять додатковим генератором, його поставлять найближчим часом. Ми повинні забезпечити безперебійну роботу цього медичного закладу. Вінницька центральна районна лікарня буде готова приймати пацієнтів уже завтра, – зазначив голова облдержадміністрації. – Будемо переводити туди всіх пацієнтів, які зараз у інших закладах, у т.ч. в старому інфекційному окремо стоячому відділенні ЦРЛ. Натомість у старій будівлі створимо блок господарчих потреб, встановимо пральні машини і сушарки, які були надані благодійниками і волонтерами.

Нагадаємо, у разі необхідності на Вінниччині додадуть ще 1780 ліжок для хворих з коронавірусом

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.