Офтальмологічний кабінет міської лікарні №1 отримав сучасне обладнання

У офтальмологічному кабінеті Вінницької міської лікарні №1 оновили обладнання. Закупили авторефкератометр, безконтактний тонометр для вимірювання очного тиску, щілинну лампу та набір пробних лінз. 

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Отримуючи безпрецедентну підтримку Вінницької міської ради, ми маємо ресурс і наразі продовжуємо покращувати матеріально-технічну базу нашого закладу. Ми отримали висококласне технологічне обладнання для кабінету офтальмолога. Тепер зможемо надавати ще більш якісну допомогу пацієнтам на рівні сучасних клінік. На закупівлю цього обладнання витратили понад пів мільйона гривень. У нас потужний кадровий потенціал, і є кому працювати на ньому,

– зазначив директор КНП МКЛ №1 Костянтин Ліваковський.  

Авторефкератометр дозволяє за короткий проміжок часу провести аналіз оптичних властивостей органу зору людини для визначення таких патологій, як астигматизм, міопія, гіперметропія та провести аналіз кривизни переднього фрагменту роговиці при підборі оптичних лінз для конкретного пацієнта.

Щілинна лампа – корисний офтальмологічний прилад, призначений для детального огляду структури очей. Після проведення дослідження лікар отримує інформацію для постановки діагнозу.

Ще один апарат діагностики – безконтактний тонометр для вимірювання очного тиску. Він виявлятиме глаукому на ранніх стадіях. В безконтактному тонометрі вбудований пахіметр (для вимірювання товщини роговиці), що є запорукою коректного, правильного вимірювання внутрішньоочного тиску

Лікарі уже готові приймати пацієнтів та проводити діагностику на сучасному обладнанні.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

270 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.