Гумдопомогу з Франції розділили між вінницькими лікарнями

Десятитонний гуманітарний вантаж, який отримала Вінниця від французької асоціації АІМА, отримали п’ять медзакладів міста. Про це розповіла керівниця фонду “Подільська громада” Олена Данілова.

“Це велика гуманітарна допомога. Колаборація з різних країн. Збирала французька асоціація АІМА, а допомагали з доставленням латвійська організація й американський фонд”, – каже Олена Данілова.

У гуманітарному вантажі – ліжка, колісні крісла, меблі, постільна білизна та медичні бокси.

“Це близько 40 ліжок, стільці, крісла, шафки, тумбочки, інвалідні візки,постіль, подушки, ковдри, медичні бокси, – говорить Олена Данілова. – Давно працюємо з медичними закладами, орієнтуємося у їхніх потребах, постійно в комунікації, в контакті. Коли ми знали, що буде медичний вантаж, запитували, в кого є нагальні потреби. Нам давали списки і ми відповідно намагалися рівноцінно розподілити їх”.

Директор однієї із лікарень, яка отримала допомогу, Олександр Служивий розповідає, що у їхньому паліативному відділенні 15 важкохворих пацієнтів. Тому допомога, яку отримали, їм необхідна.

“Останній гуманітарний штаб нам надав ліжка у кількості п’яти штук, вісім тумбочок, вісім стільців для кімнати психологічної розгрузки, набори для осіб, які не можуть самостійно пересуватися в туалет. Вони більш сучасні, більш прогресивні, більш комфортніші, як для персоналу так і для пацієнта”, – каже Олександр Служивий.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook