В комунальній власності Вінницької міської об’єднаної територіальної громади є низка технічних приміщень, які роками не використовуються. Це як нежитлові приміщення будинків, якими ще за радянських часів управляли ЖЕКи, так і окремо стоячі будівлі. Частина – приміщення виробничого призначення, в яких колись були котельні та інші господарські об’єкти.
“Наразі департамент комунального майна міської ради сформував документи на 29 таких об’єктів, які починаючи з червня будуть розміщені в системі електронних аукціонів «ProZorro.Продажі» для подальшої приватизації”, — інформує Вінницька міська рада.
«На останній сесії міської ради 22 травня було запропоновано продаж комунального майна, яке роками не використовується. Згідно з законодавством об’єкти будуть пропонуватись до приватизації шляхом проведення відкритого аукціону через електронний майданчик «ZAKUPKI.PROM.UA», який є сертифікованим учасником загальнодержавної системи «ProZorro.Продажі». Це різні об’єкти комунальної власності громади – нежитлові приміщення, якими колись розпоряджались ЖЕКи, цокольні поверхи або вбудовані чи окремі будівлі виробничого призначення, що використовувались під господарські потреби або, наприклад, під котельні. Серед них немає жодного об’єкта, яким би користувались мешканці для своїх потреб – зберігали велосипеди, закрутки чи картоплю», – розповідає директор департаменту комунального майна міської ради Ігор Шутак.
Як один з прикладів Ігор Шутак наводить підвальне приміщення за адресою вул. Академіка Янгеля, 50. Тут знаходиться гуртожиток, в якому під час проектування будівлі в підвалі було запроектовано котельню. Згодом будинок підключили до централізованого постачання і необхідність у котельні відпала. Усе обладнання демонтували і довгий час підвал стояв пусткою. Кілька років тому його взяли в оренду, але з часом орендарі відмовилися від його подальшого використання. І зараз це приміщення вже руйнується.
«Вже у червні ми почнемо розміщувати ці лоти через систему «ProZorro.Продажі». В аукціоні зможуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. У них має бути відкритий рахунок в банку, через який здійснюватиметься проплата за майно. Всі гроші від продажу підуть до бюджету вінницької громади», – додає Шутак.
Нагадаємо, Вінницька область піднялася в рейтингу бізнес-привабливості на восьме місце в Україні.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook