Поліція Вінниччини встановлює обставини чотирьох ДТП, в яких постраждали десять осіб.
Про це повідомляє ГУНП у Вінницькій області, інформує Місто.
Аварії трапились 28 та 29 червня в Жмеринському, Вінницькому та Могилів-Подільському районах. За фактами автопригод проводяться досудові розслідування.
“Одна з ДТП сталася в с. Гибалівка. За попередньою інформацією слідства, 18-річний водій автомобіля BMW не впорався з керуванням та допустив наїзд на кам’яний мур. Внаслідок автопригоди керманич та троє його пасажирів, віком від 16 до 18 років, отримали травми та були доставлені до лікарні”, – йдеться в повідомленні.

Ще одна аварія трапилась на автодорозі в Немирівській територіальній громаді. Попередньо встановлено, що 54-річний водій вантажного автомобіля Renault допустив наїзд на велосипедиста, який рухався проїжджою частиною. Внаслідок ДТП 37-річний житель с. Лука був доставлений до лікарні.
В с. Селище відбулось зіткнення між автомобілями Mercedes та Opel. Внаслідок аварії троє пасажирів останнього транспортного засобу віком 63, 69, та 71 рік були госпіталізовані.

29 червня в селищі Вендичани відбулось зіткнення між автомобілем Ford та пасажирським автобусом. Внаслідок автопригоди 37-річний водій легковика та 59-річний пасажир автобуса отримали травми та були доставлені до лікарні.
За фактом автопригод відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено покарання – до трьох років обмеження волі з трирічним позбавленням права керувати транспортними засобами.
У водіїв відібрані зразки крові для проведення токсикологічної експертизи. Транспортні засоби поміщені на арештмайданчики.

Читайте також: На Вінниччині держава відновила контроль над гідроспорудами вартістю понад 252 млн грн
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook